prohledejto.cz

Relax a kadernícke služby košice adresa prevádzky

Nabízím služby dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Ověřené kontakty z adresáře firem Najisto.cz.

.

Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, otevírací doba a recenze Telefon: 721 207 ...

.

Holičství nabízí celou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti s nejlepší značkou Goldwell. Vynikáme kvalitou poskytovaných služeb, individuálním přístupem a především kadeřnickým týmem, složeným z kreativních profesionálů s & hellip;

.

Aktuální ověřené informace: adresa a telefon Relax Beauty Salon, Obříství. Telefon: 775 223 ...

.

Stylové kadeřnické studio nabízí komplexní kadeřnické služby, komfort, pohodlí a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými přípravky. O váš nový vzhled se postará odborně vyškolený personál.

.

Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, e-mail a otevírací doba Relax centrum - Andrea Kucherová, Prostěev. Telefon: 774 111 ...

.

Nabízím dámské a pánské účesy, svatební účesy a líčení, prodlužování vlasů, barvení obočí a řas. Prodáváme kosmetiku a šperky. Klientům poskytujeme služby i doma.

.

Tito lidé vnímají svou práci jako své poslání. Sledují trendy, mají kreativní a osobní přístup a poskytnou vám tu nejlepší péči.

.

Nabízím klasické kadeřnické služby - střih, melír, barvení, styling nebo trvalou. Prodlužuji vlasy stuhami nebo keratinem.

.

Poskytuji standardní kadeřnictví a prodlužování vlasů, na které se zaměřuji. Fotky ukázek mé práce najdete na instagramu - zlatovlaska.info

.

Podrobné informace o salonu kadeřnických a kosmetických služeb Nikola Taratuta, Ústí nad Labem

.

Aktuální ověřené informace: adresa, tel. číslo a otevírací doba Dana Šustrová - kadeřnické služby, Praha, Libeň. Telefon: 284 828 ...

.

Podrobné informace o kadeřnických a kosmetických službách - Petra Trckova, Břeclav

.

Studio Twins - kadeřnické služby Hybešova 2378/17 v Boskovicích, tel. 603 929 052 s Otevírací doba a lokalita

.

️ Obecní dvůr 433, 280 02 Kolín - Nehtová modeláž. Kadeřnické, kosmetické služby. Vlasová kosmetika.

.

18. prosince 2021 Hair & Dovolená ve Znojmě (Excalibur City - Znojmo), Chvalovice-Hate 182, 669 02. Další informace: At the Hair & amp; Relax pro Vás připravuje tým profesionálních kadeřníků a kádí

.

Jiráskova 229, 760 01 Zlín-Prstná okres Zlín, Zlínský kraj

.

Ij Svijanská 551, 197 00 Praha 9 Kbely - mám kadeřnici. Nabízím masáže, pedikúru, manikúru a kosmetické služby.

.

️ k nám. Svobody 10, 389 01 Vodnyany - Kadeřnické služby.

.

Kadeřnictví - Kateřina Rybková, Opava, střih, barvení, melír, foukání, voda, světské účesy, žehlení, trvalá, svatební účesy, sváteční účesy, dětský střih

.

Nabízí celou škálu kadeřnických služeb jako je stříhání, mytí, foukání, barvení, melírování vlasů, retuše šedivých vlasů, čištění pleti galvanickou žehličkou, obnova vlasů - olaplex.

.

Nabízíme: Kadeřnictví - dámská, pánská, dětská Kosmetika - konzultace kosmetologů Líčení - denní, večerní, svatební líčení Manikúra - modeláž nehtů gelem a akrylem Pedikúra - mokré prodlužování řas metodou "řasa na řasu"

.

Veškeré kadeřnické služby poskytujeme s produkty Wella a také keratinové prodlužování vlasů.

.

Kadeřnictví, holičství, vizážistika, styling, kosmetika. Vydejte se s námi do kouzelného světa detailů, místa stvořeného pro krásu, relaxaci a setkání s přáteli.

.

Na Firmy.cz najdete 7 firem v kategorii Kadeřnictví a kadeřnictví v obci Vidnava. Vybírat můžete z firem v okolí jako Kadeřnictví U Terezz, Kadeřnictví Ki-Ki, Gabriela - kadeřnictví, kadeřnictví, ...

.

Nebo Vás mohu osobně navštívit v teple domova, po domluvě na tel.: +420 775 338 315, nebo se můžeme vidět v Babicích u Rzhichan, Mukařov, kam chodím :-) Vždy se nějak dohodneme.. ( zimní období, s návštěvou u vás doma a hellip;

.

Máme kosmetické studio. Nabízíme kadeřnické služby.

.

ID Salon - kadeřnické služby. Kadeřnictví, Kosmetika, Manikúra, Pedikúra. Katalog služeb policie.

.

Studenti směru Kaderzhnik zde nabízejí své služby pod vedením odborných učitelů za velmi výhodné ceny. Přijďte se podívat, těšíme se na setkání!

.

Naše kadeřnictví Mladá Boleslav poskytuje komplexní kadeřnické služby na míru. Naši zkušení kadeřníci vám v našem kadeřnictví splní každé přání.

.

Kadeřník - Vladimír Mindekov Nábřežní 970 Litovel. Kadeřnické služby pro dámy, pány i děti. Nabízíme kadeřnické služby pro dámy, pány i děti. Profesionální vlasy. V příjemném prostředí.

.

️ Havlíčkova 304/5, 276 01 Mělník - Provádíme kadeřnictví, nehtovou modeláž a manikúru.Navrhuji radikální změnu vašeho vzhledu a také šetrnou revitalizaci vašich vlasů, která podtrhne váš přirozený půvab.

.

Barvení, stříhání, styling, styling a světské účesy. V salonu se zaměřujeme na udržení kvality vašich vlasů.

.

Revoluční 159, 739 11 Frýdlant nad Ostravicy-Frýdlantský okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

.

Máme širokou škálu produktů od předních značek.

.

Ceník pánského střihu, dámského stylingu a barvení Cenově dostupné a kvalitní kadeřnické služby Praha 4 - Chodov.

.

Nabízím dámské a pánské kadeřnické služby a péči s kosmetikou Tigi a Alterna. Poradím s vlasy. Prodej vlasové kosmetiky.

.

Kadeřník přijede za vámi.

.

Kupte si vybrané produkty vlasové péče Davines.

Axa dohoda o cestovnom poistení do zahraničia
Zmluva o vytvorení diela na objednávku a licenčná zmluva rozdiel
Podnikatel a stat
Rozvody opel corsa c
Termín maturít 2019 l saru
Bodkovité krvácanie v stolici u dojčiat
Tricko eby p 025
Mastny remen rozvodov ford 1 8
Erazmus w cv
Je otvorena jump arena v košiciach 29.8.2019


841
Bing Google